Knorr fix kurczak w sosie kurkowym 43 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Szczypiorek, Pietruszka, Cebula |
| Przeznaczenie | Do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 43 g |
| Składniki | Tłuszcz palmowy, mąka pszenna, skrobia, ziemniaki, sól jodowana, syrop glukozowy, maltodekstryna, cebula (3%), cukier, mineralna sól potasowa, białka mleka, hydrolizowane białko roślinne, aromaty, kurki (1,3%), ekstrakt drożdżowy, koncentrat soku z pieczarek, szczypiorek (0,2%), natka pietruszki, sól, ekstrakt białego wina, kurkuma. może zawierać gorczycę, jaja, seler, soję i inne zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,87 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 45 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 493 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 492 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2056 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2057 kJ |
| Wielkość porcji | 408 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 6,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 25 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 58 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 30 %RWS |