Knorr fix mac'n'cheese 33 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Kurkuma, Pieprz |
| Przeznaczenie | Do potraw |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 30 g |
| Składniki | Ser topiony (31%) [ser, preparat serwatkowy (z mleka)], mąka pszenna, maltodetekstryna, skrobia, tłuszcz palmowy, sól, aromaty, ekstrakt drożdżowy, cebula (1%). laktoza, białka mleka, sok z cytryny, pieprz, kurkuma. może zawierać żyto, jęczmień, owies, jaja, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 49 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 435 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 418 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 21 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1748 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 8,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 21 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 30 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 25 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 24 %RWS |