Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu. Mleko zagęszczone słodzone gostyńskie tuba 150g X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Mleko zageszczone słodzone przeznaczone jest głównie do bezpośredniej konsumpcji na zimno, może służyć jako dodatek do lodów, deserów i ciast
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Pojemność | 150 ml |
| Zawartość tłuszczu | 8 g/100g |
| Typ produktu | Skondensowany |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spozycia |
| Składniki | Mleko , sacharoza, , laktoza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Ulica i numer: Wielkopolska 1 Kod pocztowy i miasto: 63-800 Gostyń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 146 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Przeznaczone jest głównie do bezpośredniej konsumpcji na zimno , może służyć jako dodatek do lodów, deserów i ciast. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 322 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |