Napój sojowy BIO Soy Drink 1L X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Napój sojowy o neutralnym smaku, bez laktozy, bez dodatku cukru, nie zawiera cholesterolu. To napój bogaty w białko. Jest doskonałym substytutem mleka krowiego. Można go stosować jako składnik do gotowania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ml |
| Zawartość tłuszczu | 6 % |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | alternatywa dla mleka krowiego |
| Składniki | Woda, soja* (8%). *składniki pochodzące z upraw ekologicznych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PolBioEco Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Do Dysa 5 Kod pocztowy i miasto: 20-149 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,7 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 90 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 152 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 380 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Zawartość węglowodanów (alkohole wielowodorotlenowe - poliole) | 0 %RWS |