Opis szczegółowy
Roślinny napój z migdałów opracowany jako zamiennik mleka krowiego do idealnego spieniania do kawy zarówno w profesjonalnej kawiarni jak i w domu.
Parametry produktu
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Migdałowy |
| Składniki | Woda, migdały 2,5%, cukier, białka soi, stabilizatory: fosforany potasu, węglan wapnia, guma guar, guma gellan. produkt bezglutenowy. może zawierać inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 1000 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem wstrząsnąć. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Cukry | 2,3 g |
| Wartość energetyczna kcal | 28 kcal |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 116 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |