Opis szczegółowy
Sos słodko- kwaśny z ananasem, imbirem i pędami bambusa.
Parametry produktu
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Półsłodki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Produkt przeznaczony dla ogółu populacji za wyjątkiem osób z przeciwwskazaniami lekarskimi. |
| Składniki | Przecier pomidorowy (30 %), woda, cukier, marchew (8 %), cebula (5 %), papryka czerwona (4 %), papryka zielona (4 %), ananas (3 %), ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, pędy bambusa (1,5 %), sól, zioła, przyprawy |
| Zawartość netto | 520 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zps jamar szczepaniak sp.j. ulica i numer: albertów 69 kod pocztowy i miasto: 42-165 lipie pl |
| Krótki opis marketingowy | Sos słodko- kwaśny. sos warzywny z kawałkami ananasa. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2024-08-09 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z ryżem. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z ryżem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 79 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 337 kJ |
| Wielkość porcji | 130 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość błonnika | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 15 g |
| Zawartość węglowodanów | 18 g |