Opis szczegółowy
HiPP
BIO od pokoleń
SMOOTHIE Jabłka-Banany-Mandarynki BIO
Mus z owoców i soków po 12. miesiącu
Bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
Dla małych i dużych miłośników Smoothie
Idealny na deser lub między głównymi posiłkami w połączeniu ze zbożową przekąską.
Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO do gwarancja najwyższej jakości ekologicznej - jeszcze wyższej niż wymagana przepisami prawa.
Parametry produktu
| Dla dzieci w wieku | Po 1 roku |
| Skład podstawowy | Jabłka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 80 % (jabłka* 65 %, banany* 15 %) sok mandarynkowy* 20 % *z rolnictwa ekologicznego |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 216 dni (dzień) |
| Produkt podlega poniższej dyrektywie / RegulationTypeCode | EU_REGULATION_FOR_FOODSTUFF, FOOD_FOR_SPECIAL_PURPOSES, FOOD_INFORMATION_REGULATION |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Zawartość netto | 120 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Mus z owoców i soków hipp bio po 12. miesiącu |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny na deser lub między głównymi posiłkami w połączeniu ze zbożową przekąską. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. nie pozwól dziecku bawić się tubką ani zakrętką. mus najlepiej podawaj łyżeczką. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 58 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 244 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,9 g |
Witaminy i składniki mineralne