Otoki jin zupa instant ramen spicy w kubku 65g X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Koreański smak w wygodnym kubku
JIN Ramen Spicy to propozycja dla tych, którzy lubią, gdy jedzenie ma charakter! Produkowany w Korei Południowej, stał się globalnym hitem wśród fanów K-popu i koreańskiej kuchni. Dzięki wygodnemu kubeczkowi i formie instant przygotujesz go w kilka minut – bez gotowania, bez wysiłku. Pikantny bulion o wyrazistym smaku czosnku, chili, sosu sojowego i przypraw pobudza zmysły i przyjemnie rozgrzewa – idealny na chłodne dni, szybki obiad po pracy lub jako intensywna przekąska. To klasyczny ramen w ostrzejszym wydaniu, który przeniesie Cię prosto na ulice Seulu.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Zalać gorącą wodą |
|---|---|
| Zawartość netto | 65 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Składniki | Makaron pszenny ramen instant 54,7 % [mąka pszenna, substancja zagęszczająca: e 1420, olej palmowy, olej słonecznikowy, sól, gluten pszenny, ekstrakt z czosnku, emulgowany olej roślinny (oligosacharydy, olej sojowy, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, emulgatory: lecytyny (zawiera soję), e 471), regulatory kwasowości: e 450, e 451, e 500, e 501; ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: e 101], zupa w proszku 9,5 % [sól, cukier, wzmacniacze smaku: e 621, e 631, e 627; glukoza, czosnek w proszku, przyprawa drożdżowa (ekstrakt drożdżowy, sól, dekstryna), hydrolizowane białka roślinne (soja, pszenica), sos sojowy w proszku (soja, pszenica, sól), przyprawa na bazie sosu sojowego (soja, pszenica, cebula, ekstrakt drożdżowy, glukoza, dekstryna, cukier), olej palmowy w proszku (olej palmowy, skrobia, dekstryna), mieszanka przypraw w proszku (czerwona papryka, czosnek, sól, sos sojowy w proszku (soja, pszenica, sól), skrobia kukurydziana, prażony ryż w proszku, mielona papryka czerwona, czarny pieprz mielony, ekstrakt z chili w proszku, regulator kwasowości: e 296], mieszanka warzyw suszonych (kapusta pekińska, marchew, szczypior), teksturowane białko roślinne (soja, pszenica), grzyby suszone twardziak (shii-take), czerwona papryka w proszku. produkt może zawierać: mleko, jaja, orzeszki ziemne, ryby, seler, gorczycę, mięczaki, skorupiaki i nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 140 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 442 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1859 kJ |
| Zawartość białek | 8,7 g |
| Zawartość soli | 4,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |