Sok z czarnego bzu 100 % 500 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Owoce czarnego bzu mają właściwości rozgrzewające, napotne, przeciwbólowe, działają moczopędnie. Mogą być stoso- wane wspomagająco przy przeziębieniu, przy zaparciach i niestrawności oraz jako środek odtruwający i ułatwiający wydala- nie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Bogate w antocyjany
Warunki przechowywania
10 dni po otwarciu w ciemnym miejscu
Składniki
100 % soku z owoców czarnego bzu
Informacje o produkcie
Marka: POLSKA RÓŻA
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 1 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 182/43 kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 10.3 g |
| Cukry | 8.7 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 0.4 g |
| Sól | 0.003 g |