Sok z cytryn 100% BIO 1 l EkoWital
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezpośredni sok (nieskoncentrowany) z ekologicznych, włoskich cytryn. Polecamy jako dodatek do herbaty, a także do marynat i sosów. Świetnie komponuje się z sorbetami oraz orzeźwiającymi napojami.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. z dala od źródeł ciepła. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Składniki
sok z cytryn BIO NFC 100%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 124/28 |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3.8 g |
| Cukry | 1.7 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.05 g |