Smoothie mango-kokos-cytryna bez dodatku cukru 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
"Smoothies Fruits to Go to natychmiastowy owocowy zastrzyk energii w wygodnej postaci. Smoothies zawierają wyłącznie świeże owoce. 0% dodatku cukru, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Przyjmuj witaminy w dowolnym miejscu i czasie: podczas treningu, w podróży, na spacerze, a nawet przy biurku. Wcześniej schłodzone opakowanie smoothie stanie się Twoim ulubionym letnim napojem.
"
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
przecier z mango 89.6%, krem kokosowy 10%, sok cytrynowy z koncentratu 0.4%.
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 361/86 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.4 g |
| Węglowodany | 14.4 g |
| Cukry | 13 g |
| Błonnik | 1.6 g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | 0.01 g |