Przecier jabłko-marchew po 6 miesiącu życia BIO 90 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny przecier z jabłek i marchwi. Świetna przekąska dla dziecka. Wygodne opakowanie idealnie nadaje się do zabrania na spacer z dzieckiem.
Warunki przechowywania
Przechowywac w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze max. 10st.C nie dł
Składniki
przecier z jabłek BIO 78%, przecier z marchwi BIO 22%.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 156/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 11.7 g |
| Cukry | 9.8 g |
| Błonnik | 3.2 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.05 g |