Smoothie kaki-guawa bez dodatku cukru 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. z dala od źródeł ciepła.
Składniki
Przecier z owoców kaki 84%, przecier z guawy 16%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 309 kJ / 73 kcal |
| Tłuszcz | 0.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 15 g |
| Cukry | 10 g |
| Błonnik | 3.9 g |
| Białko | 0.8 g |
| Sól | 0.01 g |