Smoothie banan-czarna- porzeczka bez dodatku cukru 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywć w suchym i chłodnym miejscu bez ekspozycji na słońce.
Składniki
Banan 83 %, czarna porzeczka 17 %
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 356 kJ / 83 kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 18 g |
| Cukry | 14 g |
| Błonnik | 2.7 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 0.01 g |