Smoothie banan- malina bez dodatku cukru 120g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Bezglutenowe przekąski Bob Snail to 100% owoców - 100% naturalnej energii i słodyczy, bez dodatku cukru, barwników i konserwantów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu. chronić przed światłem.
Składniki
Banan 80 %, malina 20 %
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 335 kJ / 79 kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 17 g |
| Cukry | 14 g |
| Błonnik | 2.4 g |
| Białko | 1.2 g |
| Sól | 0.01 g |