Smalczyk wegański z cebulką BIO 185g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny smalczyk wegański z cebulką Iorgos doskonale pasuje na kanapki przygotowywane na odżywcze śniadania. Idealnie komponuje się z różnymi rodzajami pieczywa. Idealnie sprawdzi się również jako dip do warzyw.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
gotowana ciecierzyca BIO 33% (ciecierzyca BIO, woda),gotowany groch BIO 26%( groch BIO, woda), cebula BIO, woda, olej słonecznikowy BIO, czosnek BIO, majeranek BIO
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,198 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 623 kJ / 149 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 8.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 1.5 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 0.91 g |