Pasta włoska słonecznikowa BIO 185g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczna wegańska pasta włoska słonecznikowa Iorgos doskonale pasuje na kanapki przygotowywane na odżywcze śniadania. Idealnie komponuje się z różnymi rodzajami pieczywa. Idealnie sprawdzi się również jako dip do warzyw.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
ciecierzyca BIO, słonecznik BIO 16%, olej słonecznikowy BIO 10,5%, cebula BIO, pomidor suszony BIO 2,5%, ocet jabłkowy BIO, czosnek świeży BIO chili BIO, pieprz czarny mielony BIO, oregano BIO, rozmaryn BIO.
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,198 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 955 kJ / 29 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 11.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.3 g |
| Węglowodany | 22.9 g |
| Cukry | 13.3 g |
| Błonnik | 5.6 g |
| Białko | 5.8 g |
| Sól | 0.01 g |