Hummus z suszonymi pomidorami BIO 185g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczny hummus z suszonymi pomidorami iorgos doskonale pasuje na kanapki przygotowywane na odżywcze śniadania. Idealnie komponuje się z różnymi rodzajami pieczywa. Idealnie sprawdzi się również jako dip do warzyw.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
gotowana ciecierzyca BIO 25% (ciecierzyca BIO, woda), gotowany groch BIO 25% (groch BIO, woda), przecier pomidorowy BIO, olej słonecznikowy BIO, woda, suszone pomidory BIO 2,2%, ocet jabłkowy BIO, tahini (pasta sezamowa), sól morska, czosnek BIO, przyprawy naturalne BIO.
Informacje o produkcie
Marka: IORGOS
Kraj pochodzenia: Polska
Masa brutto: 0,198 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 829 kJ / 198 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.7 g |
| Węglowodany | 12 g |
| Cukry | 2 g |
| Błonnik | 4.1 g |
| Białko | 4.9 g |
| Sól | 0.86 g |