Smakmak kluski śląskie 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Do gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziemniaki odtworzone z płatków ziemniaczanych 88%, mąka ziemniaczana 10%, olej rzepakowy, sól, substancja konserwująca: sorbinian potasu. Może zawierać: zboża zawierające gluten pszenny, jaja, soję, mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Producent: | SMAKMAK SP. Z O.O.Ulica i numer: Balonowa 7aKod pocztowy i miasto: 64-100 Strzyżewice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 138 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce cieplnej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Po wyjęciu z opakowania produkt podgrzewać w kuchence mikrofalowej przez ok. 3 minuty (800 W). Wrzucić do garnka z wrzącą wodą i gotować ok. 2 minuty. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 587 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|