SmakMak Indyk w galarecie z majonezem 200 g X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
wyrób garmażeryjny
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Galareta 53 % [woda, żelatyna wieprzowa 4 %, ocet spirytusowy, sól, warzywa suszone (marchew, pasternak, cebula, pietruszka naciowa), cukier, glukoza, maltodekstryna, ekstrakty drożdżowe, aromaty, barwnik: ryboflawina]; mięso drobiowe z indyka gotowane 27 % [mięso drobiowe z indyka 71 %, woda, białko sojowe; stabilizator: trifosforany; substancja zagęszczająca karagen; glukoza, sól, regulator kwasowości: octany sodu, ekstrakty przypraw]; warzywa w zmiennych proporcjach 15 % (marchew, kukurydza; pietruszka naciowa), majonez 5 % [olej roślinny rzepakowy, woda, żółtko jaja w proszku 3 %, musztarda (ocet spirytusowy, woda, mączka z gorczycy, cukier, przyprawy), ocet (spirytusowy, jabłkowy), cukier, sól, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa edta, barwnik: beta-karoten]. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: smakmak sp. z o.o. ulica i numer: balonowa 7a kod pocztowy i miasto: 64-100 strzyżewice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć bezpośrednio po otwarciu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożyć bezpośrednio po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 392 kJ |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|---|
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |