Opis szczegółowy
Paté z tofu to prawdziwa rewolucja w smaku! Treściwe, aromatyczne i pełne wyrazistego charakteru, któremu trudno się oprzeć. Dodatek żurawiny nadaje jej lekkiej kwasowości i przełamuje głęboki, wytrawny smak. Każdy kęs to czysta satysfakcja – bez zbędnych dodatków, tylko roślinna moc i intensywny smak. Spróbuj z konfiturą żurawinową, sezonowymi owocami lub orzechami, by dodać jej jeszcze więcej wyjątkowego charakteru. Niezależnie od tego, czy jesz solo, czy jako dodatek do ulubionych przekąsek, jedno jest pewne – to paté to prawdziwa eksplozja smaku!
Parametry produktu
| Składniki | 24 % tofu (nasiona soi, woda), woda, olej rzepakowy, okara (woda, nasiona soi), cebula, sos sojowy (woda, nasiona soi, pszenica, sól), 4 % żurawina, skrobia, cukier trzcinowy, drożdże, błonnik grochowy, ryż, nasiona soi, sól, ekstrakt drożdżowy, mąka pszenna, przyprawy, olej słonecznikowy, zioła. może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 150 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 248 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 275 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1138 kJ |
| Zawartość białek | 6,8 g |
| Zawartość błonnika | 3,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |