Opis szczegółowy
Serek kremowy o smaku biszkoptowym. Idealny jako alternatywa dla słodkich przekąsek – z witaminami i wapniem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy |
| Smak | Biszkoptowy |
| Składniki | Składniki: mleko, śmietanka, mleko zagęszczone odtłuszczone, cukier, biszkopty 0,7 % (mąka pszenna, cukier, jaja, skrobia, tłuszcz rzepakowy, sól, barwnik: kurkumina), wapń, witaminy: d, b6, b12, kultury bakterii mlekowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bakoma sp. z o.o. ulica i numer: połczyńska 97a kod pocztowy i miasto: 01-303 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 471 kJ |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 10,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,2 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 120 mg/100g |
| Witamina B12 | 0,50 μg/100g |
| Witamina D | 0,75 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,22 mg/100g |
Inne informacje o zawartości