Sielska Kluska z jaj perliczych krajanka BIO 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Sielska Kluska z jaj perliczych krajanka BIO 250g to wyjątkowy makaron, który łączy w sobie smak klusek krajanki z wyjątkowym dodatkiem jaj perliczych. To połączenie smaków i wartości odżywczych sprawia, że każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej przyjemności.
Te kluski krajanki przygotowane z ekologicznych składników są nie tylko smaczne, ale także pełne wartości odżywczych. Ich konsystencja i smak przypadną do gustu zarówno miłośnikom dań, jak i tym, którzy cenią sobie zdrową żywność.
Warunki przechowywania
Makaron przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym
Składniki
ekologiczna semolina (maka z pszenicy durum), jaja perlicze świeże (5%)
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 687/162 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.46 g |
| Węglowodany | 31 g |
| Cukry | 1.6 g |
| Błonnik | 1.2 g |
| Białko | 6.1 g |
| Sól | 0.01 g |