Makaron wstęga 250 g
dodaj do przechowalni
Opis
Produkty Klasztorne to stale poszerzająca się kolekcja najwyższej jakości wyselekcjonowanych artykułów spożywczych Sposób przyrządzania: makaron wrzucić do wrzącej ( osolonej ) wody i gotować około 10 minut.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i przewiewnym miejscu.
Składniki
Pszenna kaszka makaronowa, mąka semolina z pszenicy durum, świeże jaja ( 18% ), woda
Alergeny
GLUTEN,JAJA
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1624.7/383 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 77.9 g |
| Cukry | 2.7 g |
| Białko | 12.2 g |
| Sól | 0.06 g |