Płatki owsiane drobne BIO 350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne płatki owsiane drobne pochodzą z pełnego przemiału ziaren owsa. Płatki owsiane można spożywać samodzielnie lub jako dodatek do innych płatków Dobrze komponują się z innymi płatkami, mlekiem, jogurtem lub owocami.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym pomieszczeniu.
Składniki
płatki owsiane* *produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1530/366 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.25 g |
| Węglowodany | 69.3 g |
| Cukry | 61.4 g |
| Błonnik | 6.9 g |
| Białko | 11.9 g |
| Sól | 0.005 g |