Płatki żytnie BIO 350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Płatki żytnie często są składnikiem diet odchudzających, wspomagają przemianę materii. Płatki można spożywać samodzielnie lub jako dodatek do innych płatków Dobrze komponują się z innymi płatkami, mlekiem, jogurtem lub owocami.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
płatki żytnie* *produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1434/343 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.89 g |
| Węglowodany | 82.6 g |
| Cukry | 61.6 g |
| Błonnik | 11.6 g |
| Białko | 6.4 g |
| Sól | 1.655 g |