Otręby owsiane BIO 500 g EkoWital
dodaj do przechowalni
Opis
Otręby owsiane są źródłem cennego błonnika, zapewniają uczucie sytości dlatego polecane sa dla osób odchudzających się. Dobrze komponują się z mlekiem, mogą być dodatkiem do panierki, ciast, chleba.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
otręby OWSIANE BIO
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1517/361 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.7 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry | 1.3 g |
| Białko | 18 g |
| Sól | 0 g |