Sezam czarny House of Asia 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Całe ziarna |
|---|---|
| Rodzaj | Sezam |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Składniki | czarny sezam |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Posypka do dań, ozdoba do sushi |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 23 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 656 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 656 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2710 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2710 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 60 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 60 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 19 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 22 g |
Witaminy
| Fosfor | 775 mg/100g |
|---|---|
| Mangan | 1,42 mg/100g |
| Fosfor (%RWS) | 111 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |