Sękacz królewski 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kołacz |
|---|---|
| Rodzaj | Świeże |
| Smak | Biszkoptowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | jaja, margaryna (olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, mąka pszenna, proszek mleczny (tłuszcz mleczny, maślanka w proszku - z mleka), skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, sól, aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu; substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu; regulator kwasowości: kwas mlekowy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Producent: | SECPOL Sp. z o.o.Ulica i numer: OKÓLNA 59Kod pocztowy i miasto: 05-270 MARKI PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 431 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 21 %RWS |
| Wielkość porcji | 300 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 %RWS |
| Cukry | 21,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 45,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 21 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 20 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 17 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |