Sammontana Tort lodowy waniliowo-czekoladowy z dodatkami DUCHESSA 1,2 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tort lodowy o smaku kakaowym i o smaku waniliowym z nadzieniem kakaowym 13%, chrupiącymi kawałkami migdałów oraz kawałkami czekolady i ciasteczek.
Parametry produktu
| Typ | Torty mrożone |
|---|---|
| Smak | Kakaowy, Waniliowy |
| Dodatki | Z ciasteczkami, Migdały |
| Składniki | Mleko odtłuszczone odtworzone - odtłuszczona serwetka częściowo odtłuszczona - cukier - syrop glukozowy - olej kokosowy - kakao (1,5%) - posypka czekoladowa (1,5%)(cukier, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny sojowe, aromat) - dekstroza - kawałki ciasteczek (1,3%)(mąka pszenna, cukier, olej kokosowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancja spulchniająca: węglan sodu) - chrupiące ziarna migdałów (0,6%)(cukier, migdał 37%) - emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych - stabilizatory: alginian sodu, mączka z nasion chleba świętojańskiego - substancja żelująca: pektyny - aromat. może zawierać: jaja, orzeszki ziemne, inne orzechy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 750 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Pojemność | 1200 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: florencja dystrybucja sp. z o.o. ulica i numer: firlejowska 2/1 kod pocztowy i miasto: 20-306 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt można podawać bezpośrednio po wyjęciu z zamrażarki, jednak aby lepiej docenić jego smak i kremowość zalecamy pozostawienie go w temperaturze pokojowej na około 10 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 879 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |