Salami milano- dojrzewające plastry BIO 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, peklowana na sucho i dojrzewająca w plastrach. 100 g produktu wyprodukowano z 128 g mięsa wieprzowego. Dzięki ręcznemu układaniu plastry nie sklejają się.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze poniżej 7 °C.
Składniki
mięso wieprzowe*, sól, dekstroza*, przyprawy*, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; substancja konserwująca: azotan potasu. *składniki pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych
Informacje o produkcie
Marka: FUMAGALLI
Kraj pochodzenia: IT
Masa brutto: 0,08 kg
✓ Produkt ekologiczny
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1496/361 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 0.9 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 3.3 g |