Szynka Jamon Serrano Casademont 80 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Składniki | szynka wieprzowa, sól, substancje konserwujące (E252, E250), przeciwutleniacz (E301) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Producent: | Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawnaUlica i numer: Bierutowska 29Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 207 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,1 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,1 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 900 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 90 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 31 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |