Fuet o smaku orzecha laskowego 100 g j.vila
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Rozdrobnione |
| Składniki | mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, laktoza, mleko w proszku, sól, dekstroza, przyprawy, aromat orzecha laskowego, przeciwutleniacz (E301), substancja konserwująca (E252, E250), barwnik (E120). osłonka jadalna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Producent: | Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawnaUlica i numer: Bierutowska 29Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 252 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt podlega wysychaniu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 470 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1972 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22,4 g |
| Zawartość soli | 3,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40,8 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |