Roleski ketchup do pizzy 465 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | pomidory (232g na 100g ketchupu), cukier trzcinowy, ocet jabłkowy (8%), sól himalajska (2,3%), przyprawy (0,4%). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Unia Europejska |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Zawartość netto | 460 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Spoza Unii Europejskiej |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Producent: | Roleski Sp. jUlica i numer: Spacerowa 181aKod pocztowy i miasto: 33-113 Zbylitowska Góra PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 120 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 510 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,9 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |