Opis szczegółowy
Smaczny i delikatny – uwielbiany przez wszystkich!
Najlepsze pomidory i starannie dobrane przyprawy zamknięte w poręcznym opakowaniu, aby zawsze były pod ręką.
Ketchup Podravka to jedyny ketchup z chorwackich pomidorów, nie zawiera konserwantów. Frytki, pizza, burgery, kiełbaski czy panierowany ser – to tylko niektóre z dań, których nie sposób sobie wyobrazić bez dodatku ketchupu. Szczególnie lubiany przez młodszych smakoszy, łagodny, a jednocześnie pełen smaku, jest nieodłącznym elementem nowoczesnej kuchni!
Parametry produktu
| Składniki | Przecier pomidorowy z koncentratu (76%), cukier, ocet spirytusowy, skrobia kukurydziana modyfikowana, sól morska jodowana 2% (sól morska, jodek potasu), substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, aromat . może zawierać gorczycę. |
| Rodzaj | Łagodny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
| Zawartość netto | 310 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Krótki opis marketingowy | Smaczny i delikatny – uwielbiany przez wszystkich! najlepsze pomidory i starannie dobrane przyprawy zamknięte w poręcznym opakowaniu, aby zawsze były pod ręką. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 390 kJ |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,1 |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |