Musztarda sarepska Kamis 280 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Woda, gorczyca biała i czarna (w tym gorczyca biała - 14%), ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, estragon, barwnik: kurkumina. |
|---|---|
| Rodzaj | Sarepska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 280 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Producent: | McCormick Polska S.A.Ulica i numer: ul. Malinowa 18/20Kod pocztowy i miasto: 05-552 Wólka Kosowska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 93 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 388 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,9 g |