Opis szczegółowy
Nasza kawa ziarnista caffe RIzzi crema to wyjątkowa mieszanka pochodząca z trzech różnych regionów świata - Brazylii, Wietnamu i Rwandy.
Wyjątkowe połączenie daje unikalny smak i aromat, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających smakoszy kawy.
Caffe Rizzi Crema, to wybór dla miłośników intensywnego smaku i aromatu.
Wieloletnie doświadczenie połączone z mistrzowską precyzją procesu palenia kawy, wydobywa z ziaren niezwykłą słodycz i aromat.
Parametry produktu
| Rodzaj | Ziarnista |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Typ | Palona, Łagodna, Śniadaniowa, Arabika (coffea arabica), Crema, cappuccino, Espresso, Latte, Lungo, Mokka (mocca), Mrożona, Robusta (coffea canephora) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kawa naturalna ziarnista |
| Podleganie produktu pod EUDR | PODLEGA EUDR - Tak, produkt zawiera lub był wytworzony przy użyciu towarów odnośnych |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | kawa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Nie zawiera cukrów | 1 |
| Nie zawiera sodu lub nie zawiera soli | 1 |
| Nie zawiera tłuszczu | 1 |
| Niska wartość energetyczna | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe "daka" sp. z o.o. ulica i numer: partyzancka 90 kod pocztowy i miasto: 95-200 pabianice pl |
| Krótki opis marketingowy | Nasza kawa ziarnista caffe rizzi crema to wyjątkowa mieszanka pochodząca z trzech różnych regionów świata - brazylii, wietnamu i rwandy. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 486 szt. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 9 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |