Opis szczegółowy
Daim Mini to zminiaturyzowana wersja kultowych batonów Daim, charakteryzujących się kruchym migdałowo-karmelowym nadzieniem, w pysznej mlecznej czekoladzie.
Każda z mini-czekoladek - w idealnej wielkości do konsumpcji „na raz”, jest indywidualnie i szczelnie zapakowana w folię, co zapewnia świeżość każdej czekoladki z osobna oraz gwarantuje higienę dzielenia się z rodziną i przyjaciółmi, bądź jako słodkość w kieszeni na drogę.
Parametry produktu
| Typ | Czekoladki |
| Smak | Karmelowy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Dodatki | Z karmelem, Z czekoladą mleczną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwecja |
| Składniki | Cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku ( z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, migdały (2,9 %), tłuszcz mleczny, modyfikowana serwatka (z mleka), odtłuszczone mleko zagęszczone słodzone, sól, emulgator (lecytyny sojowe), aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: index food & wine sp. z o.o. ulica i numer: ks. jakuba wujka 9 kod pocztowy i miasto: 61-581 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Mini wersja kultowych batoników daim o kruchym migdałowo-karmelowym nadzieniu zatopionym w mlecznej czekoladzie i idealnej wielkości do konsumpcji „na raz”. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 544 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2271 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 581 kJ |
| Wielkość porcji | 25,6 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 8,1 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 7 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 6 %RWS |