Opis szczegółowy
Koncentrat białek serwatkowych Najwyższej jakości w 100% naturalny, czysty koncentrat białka serwatkowego.
Odpowiedź na potrzeby osób uprawiających sport, aktywnych oraz dbających o zdrowy styl życia, w których diecie ważną rolę odgrywają koncentraty białek serwatkowych.
Charakteryzuje się wysoką zawartością pełnowartościowego białka, które m.in. przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
Zawiera aminokwasy BCAA, które wspomagają syntezę białek i pomagają w regeneracji mięśni po wysiłku fizycznym.
Źródło wapnia niezbędnego dla mocnych kości i zdrowych zębów.
Bez słodzików i aromatów.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 700 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% koncentrat białek serwatkowych (z mleka krowiego) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 24 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 397 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1681 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 504 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 80 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 8 g |
| Zawartość węglowodanów | 8 g |
Witaminy i składniki mineralne