Opis szczegółowy
Połączenie tuńczyka najwyżej jakości z wyselekcjonowanymi składnikami.
Słodki smak pasztetu z tuńczyka i hummusu dla miłośników delikatnych smaków.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 115 g |
| Składniki | Tuńczyk (ryba) 35%, woda, olej kukurydziany, ciecierzyca 15%, skrobia ryżowa, sok z cytryny, pasta sezamowa 1,7%, białka mleka, sól, substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, kurkuma, substancja żelująca: agar, naturalne aromaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Dolphin Safe | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bolton polska sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 9 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 234 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 246 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1022 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |