Ace wybielacz proffesional 4l X4
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Profesjonalny wybielacz - higiena i ekstra czystość.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Płyn |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Rodzaj plam | nie dotyczy |
| Skład | Chloran(i) sodu 3,5 ≤ x < 4,5 wodorotlenek sodu 0,5 ≤ x < 1,5 |
| Sposób użycia | Dodać do prania |
| Dozowanie | 150ml |
| Dodatkowe właściwości | Wybielnie |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 4,53 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/14/2/1414242.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aleksandra kufa ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-121 katowice pl |
| Zawartość nominalna | 4000 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać w oryginalnym opakowaniu., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |