Opis szczegółowy
Spróbuj zniewalającego smaku Rio Mare Paté: tylko najwyższej jakości ryby i wyselekcjonowane składniki, stworzone na bazie wieloletniego doświadczenia Rio Mare. Pasty Rio Mare Paté idealnie sprawdza się jako pożywne, smaczne przekąski lub pyszne przystawki pełne kreatywności!
Parametry produktu
| Składniki | Pasta z tuńczyka i majonezu (68%). składniki: olej kukurydziany, tuńczyk (ryba) 32%, woda, żółtko jaja w proszku 2%, ocet spirytusowy, skrobia ryżowa, sól, sok z cytryny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Dolphin Safe | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bolton polska sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 9 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Można ją użyć jako pasty na kanapki na śniadanie, lunch, jako dekoracja, czy też ożywienie przekąsek i starterów. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Można ją użyć jako pasty na kanapki na śniadanie, lunch, jako dekoracja, czy też ożywienie przekąsek i starterów. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 440 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1813 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 44 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |