RUKOLA MYTA UNIA EUROPEJSKA 500G EISBERG X4
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
RUKOLA MYTA UNIA EUROPEJSKA 500G EISBERG
Parametry produktu
| Rodzaj pakowania produktu | Paczkowane |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eisberg sp. z o.o. ulica i numer: bydgoska 22 kod pocztowy i miasto: 59-220 legnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Umyta, gotowa do spożycia rukola to dobre rozwiązanie dla gastronomii |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 35 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 146 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,6 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |