Protect trutka na mrówki faraona 3x2,5g Target
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
PROTECT to gotowa do użycia trutka w postaci granulatu, przeznaczona do zwalczania mrówek faraona – zarówno dorosłych osobników, jak i królowych oraz larw. Produkt działa skutecznie wewnątrz budynków, idealnie nadając się do stosowania w miejscach takich jak kuchnie czy łazienki, gdzie mrówki najczęściej występują. Jego formuła pozwala na eliminację całych kolonii mrówek, zapewniając długotrwały efekt. Jednorazowa aplikacja pozwala na eliminację całej kolonii mrówek, a efekt utrzymuje się od 10 do 14 tygodni.
Parametry produktu
| Rodzaj | Trutka |
|---|---|
| Skład | S-metopren ( cas: 65733-16-6) 0,50 g/100 g |
| Sposób użycia | Stosować produkt w postaci pułapek z przynętą wzdłuż tras wędrówki mrówek robotnic a nie bezpośrednio na niej. jednokrotna aplikacja produktu w pobliżu ścieżek wędrówki mrówek pozwala na zniszczenie mrówczej kolonii. produkt wykazuje skuteczność rezydualną od 10 do 14 tygodni od zastosowania. dla uzyskania lepszego efektu zaleca się pozostawienie karmnika na okres 3 miesięcy nawet gdy insekty zniknęły z pomieszczenia wcześniej. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Gwarancja | 36 mies. |
| Numer pozwolenia na obrót | Nr pozwolenia: pl/2018/0294/mr. |
| Substancje aktywne | S-metopren ( cas: 65733-16-6) 0,50 g/100 g |
| Zakres stosowania | Przynęta gotowa do użycia w postaci granulatu, przeznaczo- na do zwalczania mrówek faraona (monomorium pharaonis), dorosłych osob- ników wraz z królową oraz larw mrówek, wewnątrz budynków. dla powszechnych i profesjonalnych użytkowników. |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H412 działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. p273 unikać uwolnienia do środowiska. p501 zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionych rm utylizacji odpadów. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tamark s.a. ulica i numer: przemysłowa 5 kod pocztowy i miasto: 84-110 kartoszyno pl |
| Zawartość nominalna | 7,5 g |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Po użyciu umyć ręce., Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Przechowywać w oryginalnym opakowaniu., Zapas produktu przechowywać w oryginalnym opakowaniu. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |