Opis szczegółowy
Praliny nadziewane marcepanem (40 %) i kremem nugatowym (33%), oblane białą czekoladą
Parametry produktu
| Zawartość netto | 231 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Cukier, migdały (10 %), tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz palmowy, orzechy laskowe (6 %), laktoza (z mleka), substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol, inwertaza; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz maślany (z mleka), słodka serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi); aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; miazga kakaowa. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: novi fmcg sp. z o.o. ulica i numer: batorego 26 kod pocztowy i miasto: 43-200 pszczyna pl |
| Krótki opis marketingowy | Praliny nadziewane marcepanem (40 %) i kremem nugatowym (33%), oblane białą czekoladą |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 510 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2134 kJ |
| Zawartość białek | 5,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 60 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Inne informacje o zawartości
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |