Opis szczegółowy
Wędzonka wieprzowa w kształcie prostokata o zachowanej strukturze tkankowej, wyprodukowana z mięśnia szynki, surowa, dojrzewająca, peklowana, wędzona, podsuszana
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | 100g wyrobu wyprodukowano ze 114g szynki wieprzowej z okrywą tłuszczową składniki: mięso wieprzowe (ue), sól, maltodekstryna, syrop glukozowy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu (e301); ekstrakty przypraw, regulatory kwasowości: mleczan potasu (e326), octany sodu (e262); substancja konserwująca: azotyn sodu (e250). może zawierać gluten pszenny, soję seler gorczycę mleko z laktozą i orzechy laskowe. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,6 - 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 233 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 970 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 23 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,8 g |