Polędwiczki z piersi kurczaka łagodne 400 g drosed
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Polędwiczka z kurczaka 80%, mąka pszenna, woda, suszona cebula, suszony czosnek, przyprawy (zawierają seler), olej rzepakowy, ekstrakty z przypraw (zawierają seler), sól, drożdże suszone, , skrobia modyfikowana, białko jaja w proszku, zioła, skrobia ryżowa, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu, ekstrakt z drożdży, aromaty, ekstrakty z ziół, cukier, olej czosnkowy, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, e262, e327; przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu. może zawierać: soję, gorczycę, pochodne mleka. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Producent: | Roldrob S.A.Ulica i numer: Warszawska 168/172Kod pocztowy i miasto: 97-200 Tomaszów Mazowiecki PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 204 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 854 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |