Opis szczegółowy
Pasztet wieprzowy iberyjski
Parametry produktu
| Zawartość netto | 249 g |
| Składniki | Boczek wieprzowy, wątroba wieprzowa iberyjska (21%), wątroba wieprzowa, woda, skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, cukier, wzmacniacz smaku (e-621), przeciwutleniacz (e-330), stabilizatory (e-451i, e452ii), substancje konserwujące (e-202,e-250). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 400 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. oddział w morlinach / magazyn centralny w tyrowie ulica i numer: tyrowo 104a - kod pocztowy i miasto: 14-100 ostróda pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 285 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1180 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E330 Kwas cytrynowy, E451(i) Trifosforan pentasodowy, E452(ii) Polifosforan potasu, E202 Sorbinian potasu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Stabilizator, Substancja konserwująca |
| Zawiera aromaty | Tak |