Opis szczegółowy
Kuchnia Staropolska Pasztet z żurawiną 160g
Parametry produktu
| Zawartość netto | 160 g |
| Składniki | Mięso wieprzowe 29%, tłuszcz wieprzowy 18,5%, woda, wątroba z kurczaka 9%, cebula smażona (cebula, tłuszcz wieprzowy), żurawina suszona 6,9% (żurawina, cukier, olej słonecznikowy), bułka tarta (mąka, pszenna, mąka żytnia, sól, cukier, drożdże), błonnik sojowy, sól, przyprawy, warzywa suszone (cebula, czosnek), cukier, koncentrat soku jabłkowego. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: graal sa ulica i numer: ul. zachodnia 22 kod pocztowy i miasto: 84-200 wejherowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, Chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 277 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1148 kJ |
| Wielkość porcji | 160 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 1,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |