Opis szczegółowy
Przetwór mięsny wyprodukowany z podgardla ze skórą, poddawany peklowaniu, wędzeniu i parzeniu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Mięso wieprzowe 72%, tłuszcz wieprzowy 20%, sól, woda, sól, stabilizatory: e451, e452, skrobia ziemniaczana, białko wieprzowe (kolagenowe i białka krwi), substancja zagęszczająca: e407a, e415, glukoza, białko sojowe, błonnik pszenny, wzmacniacz smaku: e621, przeciwutleniacz e301, substancja konserwująca: e250. może zawierać: gorczycę, jaja, orzechy ziemne, mleko z laktozą, seler, sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,9 - 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma "kabanos" mirosław kojs i joanna kojs-kowalczyk, spółka jawna ulica i numer: spółdzielców 1 kod pocztowy i miasto: 34-480 jabłonka pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 20 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38,5 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 20 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14,4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |